УДАР підготував свої пропозиції до пакету антикризових законів та вимагає їх врахувати

“УДАР” вимагає від уряду врахувати низку його пропозицій до пакету антикризових законів. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час виступу у Верховній Раді.

Кличко наголосив, “УДАР” усвідомлює  відповідальність за ситуацію в країні, економіка якої доведена за чотири роки урядом Януковича до стану коми. “Уряд змушений приймати непопулярні рішення. Але найголовніше, щоб ці рішення розв’язували проблеми, які стоять перед країною, а не породжували нові”, – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що “УДАР” зустрівся з прем’єром, провів серйозну дискусію щодо запропонованого антикризового пакету і підготував свої пропозиції, як вдосконалити цей пакет, зняти деякі сумнівні моменти. “Щоб захистити найбідніших, щоб вийти на більш збалансований антикризовий закон, наша фракція оперативно напрацювала низку змін і поправок”, – сказав політик.

Зокрема, наголосив Кличко, “УДАР” вимагає ліквідувати завищені спецпенсії для керівників органів влади та інших можновладців; скасувати відверто дивні норми, такі як оподаткування допомоги на дитину.

Крім того, додав він, повинна бути спрощена процедура оподаткування та варто об’єднати міністерства і відомства, які мають близький предмет регулювання, ліквідувати корупційні органи, створені попередньою владою для розкрадання бюджету.

“Ми розуміємо ситуацію, яка є в економіці. Але наголошую ще раз: наша мета сьогодні – врятувати країну, а не створювати нові проблеми, які потім доведеться вирішувати”, – підкреслив Віталій Кличко.