“УДАР” провів міжнародний турнір з міні-футболу

14 жовтня обласний осередок партії “УДАР” на чолі із кандидатом у народні депутати Віталієм Максимовим провів міжнародний турнір із міні-футболу, присвячений 70-им роковинам створення УПА. У турнірі взяли участь шість команд – “УДАР”, Галицького інституту, ТНПУ, ТНЕУ, ТНТУ і збірна Камеруну.

В результаті змагань перемогу здобули майбутні педагоги, камерунці посіли друге місце, студенти політехнічного університету – третє. Переможцям турніру були вручені золоті, срібні та бронзові медалі, а також Кубок від партії “УДАР”.

– Я планую, щоб такі змагання стали щорічними, – каже Віталій Максимов. – І наступного року на турнір, присвячений УПА, хочу запросити команди зі Сходу України. Щоб вони не тільки взяли участь у змаганнях, а й побачили на власні очі, як на Західній Україні вшановують вояків УПА, хочу показати їм наш музей репресованих на вулиці Коперника, познайомити із тими упівцями, котрі, дай Бог, доживуть до наступних роковин. Щоби наша історія передавалася у наступні покоління від наших предків, які були учасниками національно-визвольної боротьби, а не через сфальшовані владою підручники історії.