«УДАР» розпочав «Люстрацію влади»

5 вересня по всій Україні стартувала акція партії «УДАР» «Люстрація влади».

Активісти «УДАРу» спільно з людьми по всій Україні розпочинають збір інформації щодо конкретних фактів корупції у регіонах з боку державних службовців, прокурорів, суддів, керівників бюджетних організацій. З 5 вересня в агітаційних наметах «УДАРу» кожен громадянин, який стикався з корупцією, може заповнити спеціальні бланки та вкинути їх у скриньки з логотипом акції. Залишити інформацію про корупціонерів також можна буде в електронному вигляді – на спеціальному сайті www.stophabar.org

«УДАР» складе список корупціонерів. 1 жовтня за результатами акції буде проведено підсумкову прес-конференцію, де буде оприлюднено прізвища чиновників та керівників, діяльність яких викликає найбільше нарікань у громадян.

В «УДАРі» переконані – державна корупція і безвідповідальність влади є ключовими проблемами сьогоднішньої України. Без їх подолання неможливо побудувати життя за європейськими стандартами – ні в політиці, ні в побуті. Зламати корупційну систему – означає створити можливість для розвитку України, підвищити якості життя відповідно до європейських стандартів.

«Фундаментальне значення має усунення причин, що провокують корумповані дії. Ці причини зумовлені непотрібною, зайвою і шкідливою залежністю людини від чиновника, його волі, а часто свавілля. Усунення причин корупції потребує прозорих, моральних економічних відносин», – заявив кандидат в народні депутати від партії «УДАР» Віктор Пинзеник.

«Сьогодні ми розпочинаємо бій з корупцією по всій Україні. Це – підготовка до початку повномасштабної люстрації влади. Зібрана інформація в майбутньому стане основою для низки антикорупційних розслідувань, які здійснюватиме спеціальне Антикорупційне Агентство після його створення за ініціативою партії «УДАР». Відповідний законопроект вже підготовлений командою Кличка», – наголосив кандидат в народні депутати від партії Валентин Наливайченко.

«Також ми пропонуємо громадянам висловити свої пропозиції щодо можливих антикорупційних заходів в країні. І не виключено, що значна частина з них може лягти в основу законопроектів, які ініціюватиме фракція «УДАРу» в наступному парламенті», – додав кандидат в народні депутати від партії «УДАР» Павло Розенко.