УДАР у Київраді: Сотні правоохоронців замість боротьби із злочинністю взяли в облогу приміщення Київради

19 серпня 2013 року ввійде в історію як день наступу діючої влади на органи місцевого самоврядування у м. Києві. Про цей йдеться у заяві фракції “УДАР” у Київраді.

“Сотні працівників органів внутрішніх справ замість боротьби із злочинністю взяли в облогу приміщення Київської міської ради, де о 10 годині повинна була розпочатись скликана владою так звана сесія Київської міської ради. Як же треба не поважати київську громаду, щоб її народних обранців – депутатів Київської міської та Верховної Ради України – не допустити до зали засідань Київради”, – йдеться у документі.

На вимогу депутатів  Київської міської та Верховної Ради щодо надання їм можливості виконати свій громадянський обов’язок, майор міліції Валерій Галатенко відповів, що з питання допуску депутатів до приміщення Київради треба звертатися за адресою вул. Володимирська, 15.

Фракія «УДАР» у Київраді нагадує чинній владі, що ще у 1494 році Києву було надано Магдебурзьке право,  і партія «УДАР» прикладе всіх зусиль щодо недопущення подальшої узурпації влади Партією регіонів та знищення права киян на самоврядування.

«УДАР» вимагає негайного призначення виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради.

http://klichko.org/ua/news/news/udar-u-kiyivradi-sotni-pravoohorontsiv-zamist-borotbi-iz-zlochinnistyu-vzyali-v-oblogu-primishchennya-kiyivradi