«УДАР»: У парламенті відбувається фарс

Дедалі сильніше лунають сигнали з Європи про неможливість підписання угоди з Україною через наявність в нашій країні політичних в’язнів. Європейці говорять про це відкритим текстом, відкинувши всі дипломатичні реверанси. Які ще слова потрібні Януковичу і його бандформуванню у Верховній Раді для того, щоб зрозуміти, що європейці давно вже розкусили гру, яку веде перед ними нинішнє керівництво України?

Але «регіонали» вже так загралися, що не можуть зупинитися. Янукович і далі робить вигляд, що від нього нічого не залежить. А фракція у Верховній Раді робить вигляд, що переймається долею політичних в’язнів.  Насправді у Верховній Раді відбувається фарс. Партія регіонів нічого не збирається робити для лікування звільнення та Ю.Тимошенко за кордоном – а отже для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Так само, як ніколи не збирався цього робити Янукович.

Наслідки такої гри будуть катастрофічними для міжнародного авторитету України. Україна на весь світ покаже, що довіряти їй не можна. З огляду на ситуацію, що складається, партія «УДАР» вимагає невідкладного розгляду законопроекту про порядок імпічменту президента. Янукович має відповісти за фактичну зраду державних інтересів.