УДАР: Влада має скоротити витрати на своє утримання для зменшення дефіциту держбюджету

Зростання втричі дефіциту Держбюджету за перше півріччя є наслідком недолугої економічної політики влади та системного розграбування державних коштів, – заявляють в партії «УДАР».

В партії наголошують, що дефіцит державного бюджету України за перше півріччя сягнув 22,5 млрд. грн., а до кінця року ця цифра, за прогнозами аналітиків, досягне 63,4 млрд. грн. «Ситуація у бюджетній сфері країни є критичною. За таких обставин Україну наприкінці року чекає криза неплатежів, зростання заборгованості, зростання соціальної напруженості», – йдеться в заяві.

В «УДАРі» підкреслили, що Держказначейство вже не виконує платіжних доручень розпорядників коштів місцевих бюджетів. Зокрема, не фінансується ремонт шкіл, лікарень, доріг. «На тлі цього цинізмом є заяви деяких провладних політиків, що українцям варто «затягнути пояси, аби виручити країну». Чиновникам та провладним політикам необхідно спочатку самим «затягнути пояси», а потів давати такі «цінні» поради українцям», – переконані в «УДАРі».

В партії вважають, що, зважаючи на таку ситуацію, підприємцям варто очікувати зростання тиску контролюючих та регулюючих органів на підприємства, зростання числа перевірок, зростання розмірів штрафів, санкцій. «Не змінивши режим, який прийшов, щоб системно розкрадати ресурси країни, очікувати змін на краще не доводиться. Партія «УДАР» вимагає від президента України і уряду припинити витрати коштів на закупівлі автомобілів, ремонт їх офісних приміщень та інші подібні витрати для чиновників», – йдеться в заяві.

В «УДАРі» вимагають від кабміну негайно розробити проект закону про внесення змін до Державного бюджету щодо скорочення витрат на утримання органів влади з тим, щоб він був терміново ухвалений парламентом.

http://klichko.org/ua/news/news/udar-vlada-maye-skorotiti-vitrati-na-svoye-utrimannya-dlya-zmenshennya-defitsitu-derzhbyudzhetu