В Антрациті двоє невідомих ножем поранили лідера молодіжного УДАРу

В Антрациті напали на лідера молодіжного крила Луганської обласної організації політичної партії «УДАР» Павла Лисянського.

Напад було скоєно двома невідомими ввечері 1 вересня біля під’їзду житлового будинку, в якому живе Павло Лисянський зі своєю матір’ю в Антрациті. Він отримав кілька ножових поранень в живіт, спину і передпліччя. Лисянського госпіталізували до міської лікарні Антрацита, де зробили операцію. На даний момент його стан стабільний, Павло перебуває в лікарні.

«Павло Лисянський працює на шахті. Ми пов’язуємо напад на голову молодіжного «УДАРу» з його політичною діяльністю . Перші погрози були ще в 2012 році, коли Лисянський був кандидатом в нардепи від партії «УДАР» у 110 виборчому окрузі й отримав високу підтримку виборців. Потім погрози продовжилися під час виборчої кампанії на виборах мера Алчевська в 2013 році. Павлу Лисянському не дали закінчити аспірантуру, а тепер невідомі напали на «ударівця». Ми не залишимо цю ситуацію без уваги і обов’язково доб’ємося справедливого розслідування і покарання винних у цьому жорстокому нападі» , – підкреслили в Луганському обласному «УДАРі».

http://klichko.org/ua/news/news/v-antratsiti-dvoye-nevidomih-nozhem-poranili-lidera-molodizhnogo-udaru