В країні вже другий рік поспіль продовжується падіння промислового виробництва

В країні вже другий рік поспіль продовжується падіння промислового виробництва через провальну роботу нинішньої влади. Це закономірний наслідок реалізації економічної політики «закручування гайок» та ігнорування очевидних проблем, з якими стикаються вітчизняні виробники. В таких умовах, коли правила гри для бізнесу не прозорі, а контролюючі органи виконують репресивні функції, зростання промислового виробництва неможливе.

Економічна політика України за часів нинішньої влади не стала ні демократичною, ні ринковою. Вона не орієнтована на підтримку національного виробника, і в той же час відлякує іноземних інвесторів несприятливими умовами ведення бізнесу, системою адміністрування податків та іншими важливими для бізнес-середовища показниками. Без фундаментального реформування, українська економіка не має шансів вижити в конкурентній боротьбі, а ті псевдореформи, що реалізовувалися нинішньої владою у хибному напрямку призвели лише до погіршення ситуації.

Щоб зупинити падіння економіки, треба перейти нарешті до вирішення реальних проблем, які шкодять бізнесу: корупція в судах та контролюючих органах, податковий та адміністративний тиск, невиконання законів та порушення прав власності.