В Тернополі на Злуки, 29 відкрили унікальний дитячий майданчик

Віталій Максимов разом із активістами партії «УДАР» взяли участь в урочистому відкритті унікального дитячого майданчика 27 серпня у дворі багатоповерхівки, що на вулиці Злуки, 29 у Тернополі. Компактний та естетично вишуканий, він припав до вподоби і дітлахам, і дорослим, адже об’єднує чимало спортивних снарядів і пристроїв, тенісний стіл, баскетбольний кошик, брус тощо.
Дітлахам зі Злуки, 29 та кількох сусідніх багатоповерхівок, що приходять сюди гратися, неабияк поталанило, адже на цей спортивний майданчик претендували понад дві сотні інших дворів у різних містах і селищах України. Саме стільки заявок цьогоріч отримали у благодійних організаціях «Фонд братів Кличків» і «Фундація Кока-Кола», які спільно займаються проектом «Клич друзів — граємо разом!» упродовж кількох років. До слова, першим переможцем проекту на Тернопіллі торік став Зборів.
«Сама маю двох непосидючих синочків, тож дуже задоволена, що тепер зможуть займатися спортом просто у дворі», — каже мешканка будинку Ольга Терещук, яка, власне, й заповнила заявку для участі у всеукраїнській акції.
«Такі майданчики не тільки абсолютно безпечні для дітей, а ще й дуже надійні, ми їх називаємо «антивандальні», — розповів представник «Фонду братів Кличків». — У Києві такі стоять вже по кілька років і на Борщагівці, й на Троєщині».
Представники благодійних організацій не тільки змонтували майданчик, а й влаштували для дітей справжнє свято: вони надували спеціальним пристроєм повітряні кульки, прикрашаючи майданчик, танцювали під запальну музику, брали участь у цікавих спортивних змаганнях, отримуючи оригінальні призи. А дорослі отримали в подарунок порадники для батьків “Активне і здорове життя”.