Ветеранські організації Тернопілля повідомили про свою готовність захищати країну (відео)

Сьогодні у приміщенні Тернопільського прес-клубу відбулася зустріч членів та голів ветеранськх організацій Тернопільщини та міського голови з журналістам.
Участь в зустрічі взяли Олександр Варакута – Спілка офіцерів України полковник Національної гвардії України, Ветерани МВС – підполковник міліції у відставці, ктивіст партії “УДАР” Ігор Кулик, майор Ігор Байда, Ветерани МНС – підполковник Віктор Захарчук, Ветерани війни в Афганістані – Василь Когут, Отаман Українського козацтва – Олександр Ліщенко, та генерал-лейтенант у відставці, активіст партії “УДАР” Віталій Максимов.
– Ми хочемо максимально залучити і ветеранів до новоствореного органу. Потрібні представники від кожної сруктури, які би нам допомагали, – звернувся до присутніх Сергій Надал.
– Ми почали свою активну діяльність після того як Україна прокинулася. Політичні моменти нас зараз менше цікавлять, нам потрібно допомогти обласній і міській владі навести порядок, бо ті силові структури, які цим займалися зараз цікавляься зовсім іншими питаннями, – говорить Олександр Варакута.
– Так сталося, що за останній тиждень я був у Вінниці, в Хмельницьку, дуже багато спілкуюся з ветеранами органів внутрішніх справ, здіючими працівниками. Треба сказати, що настрої серед них зараз кардинально змінюються, особливо, звісно, після вбивств наших євромайднівців. Вони готові. Готові захищати Україну, -наголосив Віталій Максимов.


http://soroka.ternopil.ua/component/content/article.html?id=2818