Відповідь журналістів на звіряче побиття Тетяни Чорновол – бойкот чинної влади

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко закликає всіх журналістів виявити солідарність з колегами та оголосити страйк чинній владі, і хоча б один день не показувати і не публікувати повідомлення про діяльність режиму Януковича нібито задля “покращення” в країні. Про це йдеться у зверненні Віталія Кличка до представників ЗМІ.

“Сьогодні журналістів б’ють, закривають їм рота. Знищують право на професію. Підступно і вночі звіряче бити жінку – на таке здатні тільки боягузи і моральні виродки. Ці покидьки, схоже, повірили у свою безкарність. Хтось ще сподівається, що ця влада “виправиться” і когось почує? Сьогодні вона хоче зробити з нами усіма те, що вчинила вночі з Танею Чорновіл. Хоче паралізувати людей страхом. Так не буде!”, – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що боятися повинні ті, хто освячує і творить безчинства. А також їхні політичні сподвижники, які мовчать, а значить – погоджуються з тим, що відбувається.

“Вони обманюють людей, присипляють або залякують! І треба позбавити їх можливості створювати ілюзії для мільйонів громадян. Розказуйте про реальні події. Ви сьогодні маєте велику можливість – через виконання професійних обов’язків доносити і свою громадянську позицію”, – відзначив лідер “УДАРу”.

Віталій Кличко також подякував і висловив свою повагу всім громадянам, хто сьогодні не боїться,хто відстоює свою гідність і майбутнє своєї країни.