Віталій Максимов: “Громадськість має контролювати всі резонансні злочини”

7 вересня у драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся Форум Молодіжного крила політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. Гостей Тернопіль приймав з Києва, Ужгорода, Рівного, Чернігова, Вінниці, Івано-Франківська та усіх райцентрів Тернопілля. Загалом до нашого міста завітали понад двісті “ударівців”. Узяв участь у роботі Форуму й активіст партії “УДАР” Віталій Максимов.

Віталій Вікторович виступив перед  учасниками Форуму та розповів їм про близьку йому правоохоронну сис тему України.

– На сьогоднішій день, на жаль, відсоток довіри населення до правоохоронних органів становить близько 1 відсотка. Ситуацію у цій сфері потрібно кардинально змінювати. По-перше, народним депутатам треба готувати законопроекти, що стосуються реформування й організації правоохоронних органів. По-друге, громадськість має контролювати всі резонансні злочини, відслідковувати криміногенну ситуацію на території  тієї чи іншої області, того чи іншого району. Натомість я категорично проти радикальних дій і прошу молодь “УДА РУ” не підтримувати захоплень райвідділів, закидання їх пляшками “Молотова” тощо. Пікетувати органи міліції можна, але не захоплювати, адже у відділках зберігається зброя, яка в руках непрофесіоналів може привес ти до непередбачуваних наслідків, – сказав у своєму виступі Віталій Максимов.

На думку активіста “УДАРу”, якщо вдасться змінити саму систему в правоохоронних органах, то зміниться і ставлення до неї у простих українців.

– Якщо вдасться провести  зміни в правоохоронній системі, то престиж правоохоронних органів підніметься і молодь, в тому числі та, яка знаходиться сьогодні в залі Тернопільського драматичного театру, обов ‘язково виявить бажання йти на службу в правоохоронні органи, – резюмував Віталій Вікторович.

Одним із головних завдань Форуму було обрання Координаційної ради Молодіжного крила ТОО ПП “УДАР Ві талія Кличка”. Делегати одноголосно підтримали кандидатуру координатора Молодіжного крила ТОО ПП “УДАР Віталія Кличка” Андрія Копачівського на посаду голови Координаційної ради. Заступниками голови Координаційної ради обрали Дмитра Андрієшина та Василя Мудла. Секретарем – Зоряну Антонів.

Після виступів гостей Форуму та координаторів регіональних молодіжок “УДАРУ” для учасників зібрання провели тренінг з комунікацій та ораторського мистецтва.