Віталій Максимов вимагає порушення кримінальної справи за фактом виготовлення фальшивої агітпродукції партійцями «Свободи»

Сьогодні, 25 жовтня, в обідню пору у приміщенні ГО «Твереза Тернопільщина», яку очолює кандидат від партії ВО «Свобода» на окрузі №164 і яке розташоване у готелі «Україна», тернопільські «ударівці» виявили цілий арсенал фальшивих газет, які містять провокаційні публікації проти партії Віталія Кличка і надруковані з порушенням чинного законодавства. Коли голова обласної організації «УДАРу» Ігор Побер разом зі своїми однопартійцями спробували вилучити «чорну» знахідку, у них виникла сутичка зі «свободівцями», які чинили спротив. Довелося викликати на підмогу правоохоронців. В результаті фальшиві газети були вилучені, а сам Ігор Побер написав відповідну заяву до міліції. «Вражений цинізмом і брехнею наших колег по опозиції» – прокоментував він ситуацію, що склалася.

Водночас кандидат від партії «УДАР» на окрузі №163 Віталій Максимов звернувся до начальника обласної міліції із проханням порушити кримінальну справу за даним фактом та об’єктивно й оперативно розслідувати її. «Має місце серйозний злочин, скоєний за два дні до виборів людьми, які так чи інакше беруть у них участь, – пояснив свою позицію Віталій Максимов. – Нещодавно «свободівці» так само активно захищали свого однопартійця в Івано-Франківську, коли його намагалися затримати із хабарем у 30 тисяч доларів і котрий зараз перебуває в міжнародному розшуку. Сьогодні вони з такою ж рішучістю захищають свій тираж фальшивої і брудної газети, спрямованої проти учасників виборчого процесу. Як юрист, стверджую, що закон в Україні один для всіх: і для партійців, і для простих людей. Тому понести відповідальність за скоєне «свободівцям» обов’язково доведеться».