Віталій Максимов: «Тернопіль має стати спортивним центром Західної України»

14 липня в спортивному комплексі «Текстильник» вперше пройшов відкритий чемпіонат Тернопільської області з пауерліфтингу в становій тязі серед дорослих, жінок та юнаків. Змагання, у яких взяли участь близько 150 спортсменів із 7 областей України, стали можливими завдяки підтримці активіста партії «УДАР» Віталія Максимова.

– Організатори доклали великих зусиль, щоб провести цей чемпіонат, – зазначив Віталій Максимов. – Але все, на щастя, вдалося. Якщо усі небайдужі до спорту тернополяни будуть докладатися до його розвитку, то Тернопіль невдовзі стане спортивним центром Західної України. Подивіться, скільки сьогодні дітей і молоді присутні на змаганнях, але їх має бути ще більше! На жаль, зараз левова частина молодого покоління тернополян не цікавляться спортом. Особливо – діти заробітчан. Їхні батьки змушені працювати за кордоном, бо держава не змогла забезпечити їх гідною роботою, але ж діти залишилися один на один із вулицею. І не завжди вона приведе до спортзалу, швидше – до пивбару. Це соціальна проблема, адже, як колишній правоохоронець, можу стверджувати, що дитяча і підліткова злочинність з кожним роком зростає. Тому мені дуже боляче дивитися, як сучасні політики розповідають нам казки про світле майбутнє, а самі відкривають ресторани та пивбари, рекламують алкогольні напої… Я ж закликаю усіх: давайте разом – і бізнесмени, і політики, і меценати – допомагати спорту, будувати спортивні майданчики, відкривати у кожній школі спортивні секції… Тоді легше буде батькам, в тому числі і тим, як працюють закордоном, адже вони будуть знати, що їх діти проводять свій вільний час із користю.

Більшість членів партії «УДАР» і Віталій Кличко є прихильниками здорового способу життя. По всіх Україні наш лідер допомагає розвиватися багатьом видам спорту. Наш обласний лідер партії – Ігор Побер – започаткував одну з кращих на Тернопільщині шкіл із занять пауерліфтингом, яку відвідують і діти, і дорослі. Таких людей потрібно підтримувати і допомагати, адже вони вкладають у спорт душу.

Партія «УДАР» завжди пропагувала здоровий спосіб життя, і буде це робити й надалі. Так зазначено у нашій виборчій програмі. Ми обов’язково допомагатимемо всім спортсменам-початківцям, щоб вони у майбутньому прославляли наше місто та область на різних всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Спорт поряд із економікою, наукою, культурою повинен піднімати імідж міста Тернопіль.