Влада обвалила гривню до історичного мінімуму та вкотре «кинула» громадян, які повірили в національну валюту

Падіння національної валюти – це наслідок безвідповідальної та непрофесійної діяльності уряду на Нацбанку.

Довівши економіку до межі, влада намагалася загасити пожежу на валютному ринку за рахунок золотовалютних резервів, в результаті чого країна залишилась і без стабільної валюти і без резервів. Замість того, щоб забезпечити плавний перехід до гнучкого курсу, влада в одну мить опустила офіційний курс гривні до історичного мінімуму. Таким чином влада не лише обікрала громадян, які зберігали свої заощадження гривні, а й знищила залишки довіри до банківської системи та національної валюти взагалі. Наслідком такого безвідповідального кроку стане відтік депозитів та послаблення банківської системи.

Причина падіння національної валюти – це недолуга економічна політика яку нинішня влада впроваджувала протягом останніх 4 років та нездатність нинішніх керівників уряду та Нацбанку приймати своєчасні та адекватні рішення у складних ситуаціях. Такі непрофесійні та безвідповідальні дії вже заподіяли значної школи економіці країни та впритул наблизили її до дефолту.

Люди, що перебуваючи на головних посадах в країні займаються шкідництвом, та підштовхують її до економічної прірви, мають негайно піти у відставку, доки не настала точка неповернення.