Вибори Президента мають об’єднати суспільство, а не стати черговою війною всіх проти всіх

Сьогодні у складі делегації з Тернопільщини я взяв участь у XI Всеукраїнському з`їзді партії “УДАР”, який відбувся в Києві.

На з’їзді лідер політичної сили Віталій Кличко запропонував підтримати в якості єдиного кандидата на президентських виборах Петра Порошенка та заявив про намір балотуватися у мери Києва.

Вибори Президента України 25 травня мають об’єднати суспільство, а не стати черговою війною всіх проти всіх. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час свого виступу.

“Ситуація вимагає консолідації та об’єднання зусиль заради єдності країни. Майбутній президент України повинен мати максимально можливий в нинішніх умовах рівень підтримки людей. Цього можна досягти, тільки якщо не розтягувати голоси між демократичними кандидатами”, – зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що єдина можливість забезпечити єдність і високий рівень легітимності – це висунення єдиного кандидата від демократичних сил.

“Я завжди говорив: це повинен бути кандидат, який отримає найбільшу підтримку громадян, найвищі шанси на перемогу. Сьогодні таким кандидатом є Петро Порошенко. Ми стояли і боролися поруч на Майдані – і ми будемо пліч-о-пліч працювати і над перетворенням України, – відзначив лідер “УДАРу”. – Переконаний – якби інші демократичні сили підтримали єдиного кандидата, ми б отримали загальну перемогу вже в першому турі. Це не тільки було б демонстрацією нашої єдності, але й дозволило б зберегти значні кошти для бюджету України”, – наголосив Кличко.

Політик відзначив, що готовий взяти на себе відповідальність за перетворення в країні, і тому прийняв рішення балотуватися в мери Києва. “Я зроблю Київ справді європейською столицею, а разом ми зробимо Україну європейською державою”, – наголосив Віталій Кличко.

Він також відзначив, що потрібно зробити все, щоб і президентські, і київські вибори пройшли чесно.

Я повністю підтримую таке виважене та мудре рішення Віталія Кличка.

site_49160_15_58 site_05879_15_56 site_18347_15_57