Високі закордонні представники публічно заявляють про погіршення бізнес-клімату в Україні.

Високі представники американських та європейських бізнесових і політичних кіл почали публічно говорити про погіршення бізнес-клімату в Україні. Це є закономірним наслідком імітації реформ, в рамках яких відбувається лише закручування гайок діючому бізнесу.

Через тотальну корупцію на всіх рівнях, неефективне законодавство в сфері захисту прав власності та непрозору корумповану судову систему, темпи приросту іноземних інвестицій в Україну почали стрімко скорочуватися. В першому півріччі нинішнього року іноземні інвестори вклали в українську економіку на 23% менше коштів, ніж в минулому році. При цьому капітальні (довгострокові) інвестиції зменшились на 15%.

Щоб сприяти залученню інвестицій в країну, влада має припинити свій наступ на економічні права і свободи громадян та перейти нарешті до вирішення реальних проблем, які шкодять економіці: корупція в судах та контролюючих органах, податковий та адміністративний тиск, невиконання законів та порушення прав власності.

Настав час продемонструвати інвесторам, що бізнес-середовище в країні зрозуміле та передбачуване, а права власності захищені не лише на словах, а й реальними діями, зокрема на законодавчому рівні.

Партія УДАР зареєструвала ряд законопроектів, направлених на боротьбу з корупцією і покращення бізнес-клімату. Зокрема, розроблені УДАРом законопроекти дозволять унеможливити корупцію при наданні адміністративних послуг, а також зменшити ризик корупції серед суддів та прокурорів за рахунок запровадження виборності цих посад.