З дій влади зрозуміло, що бюджету на 2014 рік просто не існує

“УДАР” вимагає від уряду змінити пріоритети при формуванні Державного бюджету на 2014 рік, щоби кошти були спрямовані на розвиток країни і людей, а не на чиновників чи на близький до них бізнес. Про це заявив лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

“Щоб документ передбачав достатні кошти для розвитку освіти, медицини, науки, соціальних програм – а не задовольняв зростаючі апетити вищих чиновників та репресивного апарату. І щоб не повторилась ситуація, яка виникла наприкінці минулого року, і очікує нас наприкінці цього року. Коли не вистачатиме мільярдів гривень для розрахунків із бюджетниками”, – наголосив Віталій Кличко.

Лідер “УДАРу” відзначив, що уряд лише імітував подання проекту держбюджету до Верховної Ради.

”З дій влади зрозуміло, що бюджету на 2014 рік просто не існує. Або він такий, що ті, хто його складав, не ризикують і бояться показати його громадянам. Зараз кажуть, що повернули на доопрацювання. Це – імітація роботи. Влада лише робить вигляд, що працює. Тому й такі результати роботи”, – підкреслив Кличко.

Він також застеріг уряд і парламентську більшість від сподівань ухвалити основний фінансовий документ країни без обговорення.

“Не варто намагатися показати той самий фокус, як у парламенті попереднього скликання. Коли бюджет, який ніхто не бачив і не читав, ухвалюють за десять хвилин без обговорення”, – підкреслив Кличко.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-z-diy-vladi-zrozumilo-shcho-byudzhetu-na-2014-rik-prosto-ne-isnuye