Задля перемоги на президентських виборах, опозиційні сили повинні домовитись і висунути єдиного кандидата

На початку 2015 року нас чекають президентські вибори, на яких вирішиться доля України. Ми повинні не втратити шанс на краще майбутнє для України.

Я вважаю, що для перемоги на виборах повинен бути один кандидат від опозиції. Наша сила – в єдності. Тільки разом опозиційні сили зможуть перемогти діючий режим. Лідери опозиційних сил повинні сісти і домовитись, щоб висунути єдиного кандидата в президенти. Це можна вирішити через праймеріз, чи іншим шляхом. І це потрібно зробити найближчим часом, щоб весною ми мали єдиного кандидата від опозиції. Також потрібно відкрито визначитись хто яку посаду займе у новій демократичній владі.

Адже діюча влада кине всі свої сили на боротьбу з опозиційними кандидатами і поодинці просто знищить їх ще до виборів, а до другого туру дійде технічний кандидат.

Ми вже маємо урок на виборах у 2010 році, коли лідери опозиції йшли на вибори окремо, значну частину голосів забрав, наприклад, Сергій Тигипко, який потім приєднався до команди Януковича.

Отже, на мою думку, демократичні сили повинні висунути і підтримати єдиного кандидата на президентських виборах. І це єдиний шлях до перемоги.