Законом про мови влада підписала собі смертний вирок

Сьогодні, 3 липня, провладна більшість у парламенті ухвалила таки закон про мови. З порушенням регламенту, без внесення поправок, без урахування думки свого народу. Цим ганебним вчинком вона підписала собі вирок на майбутні парламентські вибори. Народ України – якою б мовою хто не розмовляв – не пробачить своїм нинішнім обранцям такого знущання над своєю головною святинею. Бо інакше вже завтра наш прапор «перефарбують» у триколор, а до тризубу домалюють двоголового орла.
Наївні регіонали так по-дитячому відверто раділи своєму новому дітищу, що навіть не задумувалися, як правильно це мають пояснити людям. Депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий на питання журналіста: “Як це називається”, відповів: “Голосуванням”.Відповідаючи на зауваження про те, що голосування відбулося з порушенням, регіонал сказав: “Ви мене ще будете вчити голосувати! Мене обирала Партія регіонів, а не ви”. А регіонал Михайло Чечетов заявив: “Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят. Я не знаю, что они будут делать на выборах”. Автор документу, регіонал Вадим Колесніченко також висловив задоволення голосуванням. “Ми не дали пресі розкачати цього човна питаннями буде законопроект, чи ні. Ви хотіли мордобою? Ми цього не допустили”, – зазначив він.На зауваження, що вони “кинули” народ України, Колесніченко відповів: “Ви не народ України”… Читаєш ці слова і бракує слів для глибокого обурення зверхністю і пихатістю тих, хто ще вчора принизливо вимолював в українців віддати за них свій голос. Тих самих українців, яким сьогодні вони плюнули в обличчя.
Але не судіть убогих, бо не відали вони, що творили. Народ України не простить їм такої зради вже цього жовтня. І своїми голосами обере до парламенту тих людей, які зуміють скасувати цей ганебний закон. Зараз же опозиція вимагатиме не подавати на підпис президенту мовний законопроект у зв’язку з фальсифікацією його ухвалення. А ми, прості українці, розмовлятимемо українською, що б вони там не приймали. Ми не прогнемося під чужинців на рідній землі. Ми починаємо бій за Україну!