Завдяки Віталію Максимову тернополяни поїхали на «Євро – 2012»

У неділю на набережній Тернопільського ставу відбулася унікальна акція, організована Тернопільською обласною організацією політичної партії «УДАР».  Керівник обласної організації, активіст партії Віталій Максимов вирішив презентувати тернополянам можливість відвідати футбольний матч між збірними України та Англії, який проходитиме у рамках «Євро -2012» дев’ятнадцятого червня у Донецьку.

Напередодні тернополяни, що прогулювалися центральною частиною міста, отримали листівки із повідомленням про акцію, однак значно більше бажаючих підійшло до палатки «УДАРу» безпосередньо під час її проведення. Відомий тернопільський ведучий Андрій Махно заохочував людей долучитися до участі у вікторині, переможці якої мали шанс отримати не лише квиток на «Євро -2012», але й на потяг  до Донецька і назад.

Чимало прохожих наважилося спробувати дати відповіді на запитання про Віталія Кличка. Значно більше було спостерігачів, які емоційно вболівали за учасників. За умовами вікторини перемогу отримати мав той учасник, який дав найбільше вірних відповідей. І хоча акція тривала буквально декілька хвилин, та емоції вирували не на жарт.  У результаті перемогу здобув студент ТНЕУ Рустам Ергашов (до нас приїхав із Кам’янця-Подільського), який про акцію дізнався із інформаційної листівки, і тому, можливо, був підготований до участі у ній краще за інших учасників.  Рустам пообіцяв, що коли повернеться, обов’язково розповість про враження від футбольного матчу, подарований йому «УДАРом» та Віталієм Максимовим.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»