Звернення міському голові м. Тернополя

Звернення наступного змісту було відправлено на адресу міського голови м.Тернополя Надала Сергія Віталійовича:

Міському голові м. Тернополя

Надалу Сергію Віталійовичу

 

ЗВЕРНЕННЯ

У травні 2012 року з ініціативи «Укрзалізниці» та з метою виводу з експлуатації застарілих вагонів, було скасовано 14 потягів, що курсували через місто Тернопіль. У зв’язку з цим жителі міста позбавлені можливості в потрібний час дістатися до обласних центрів Сходу України, а особливо до Києва, оскільки квитки на існуючі потяги практично відсутні вже за 45 діб.

У той же час у Тернополі масово з’явилися нелегальні перевізники, послугами котрих тернополяни змушені користуватися через відсутність квитків на потяги. Однак відповідальності за їх життя і здоров’я у таких поїздках не несе ніхто, оскільки перевізники працюють нелегально.

З 1 вересня ця проблема ще більше загостриться, адже сотні молодих тернополян навчаються у Києві та Харкові. Вони не зможуть приїхати додому, або вчасно дістатися до місця навчання.

Звертаюся до Вас із проханням невідкладно розглянути питання повернення Тернополю бодай кількох потягів сполученням до Києва та Харкова. Мені відомо, що в багатьох інших обласних центрах за сприяння і допомоги місцевої влади це питання було вирішено. Закликаю Вас не бути байдужими до проблеми, яка сьогодні хвилює усіх тернополян і повернутися обличчям до громади нашого міста.

 

З повагою, кандидат у народні депутати

України від партії «УДАР  Віталія Кличка»

по одномандатному виборчому округу №163

Максимов Віталій Вікторович .

 

6 вересня 2012 року