Звернення щодо провокацій

Було надіслано наступне звернення:

Начальнику Управління СБУ в Тернопільській області

Вінницькому Ігорю Олександровичу

Начальнику Тернопільського МВ УМВСУ

Хілюку Олександру Борисовичу

 

ЗВЕРНЕННЯ

Я, Максимов Віталій Вікторович, звертаюся до Вас із проханням виявити організаторів збору персональних даних про громадян, який має місце останніми днями у Тернополі. Чимало людей розповідають під час зустрічей зі мною, як із кандидатом у народні депутати по мажоритарному округу №163, що по їхніх квартирах ходять невідомі люди і проводять опитування на тему: «За кого ви будете голосувати?». Ці люди, які навіть не можуть назвати організацію, яку вони представляють, не тільки ретельно фіксують домашню адресу кожного опитаного, а й записують прізвища людей. Якщо хтось відмовляється назвати себе, опитування не проводиться. За поясненнями цих «соціологів», прізвище і адреса людини їм потрібні начебто для того, щоби мати точні дані про рейтинги кандидатів.

Маючи вищу юридичну освіту, хочу повідомити, що для соціологічних досліджень фахівцям потрібна лише думка людини з приводу тих чи інших процесів на виборах, а також вік, стать і, можливо, соціальний статус – для формування вибірки. Але аж ніяк не персональні дані – адреса, прізвище тощо. Пояснити опитуваним, для чого потрібні ці дані, «соціологи» не можуть. Але без цих даних опитування не проводять.

Тому звертаюся до Вас із проханням з’ясувати, хто і навіщо збирає такі дані про тернополян, бо припускаю, що незабаром ця інформація буде використана для підкупу виборців, маніпуляції з їхніми голосами чи для інших брудних виборчих технологій.

Кандидат по мажоритарному округу м. Тернополя від партії «УДАР»

Максимов Віталій Вікторович

 

06.09.2012   року                                                           ____________________

(підпис)